Home

bunăvoință lift ritm css2 handbal punctul final Pastor platformă

Handbal: Juniorii 1 de la CS Medgidia, pe locul șapte la Turneul Final  Valoare. Victorie mare cu CSS2 Baia Mare (GALERIE FOTO)
Handbal: Juniorii 1 de la CS Medgidia, pe locul șapte la Turneul Final Valoare. Victorie mare cu CSS2 Baia Mare (GALERIE FOTO)

Handbalistele junioare 2 de la CS Medgidia, victorie cu CSS2 Bucureşti în  Grupa Valoare 2
Handbalistele junioare 2 de la CS Medgidia, victorie cu CSS2 Bucureşti în Grupa Valoare 2

css 2 bucuresti – Handbal Mania

Handbal. Junioare III – CSS 2 Baia Mare a castigat “Bratislava Winter Cup”  | Informaţia Zilei
Handbal. Junioare III – CSS 2 Baia Mare a castigat “Bratislava Winter Cup” | Informaţia Zilei

HANDBAL. Juniorii 1 de la CSȘ 2 Baia Mare au terminat pe locul 8 turneul  final - Glasul Maramuresului
HANDBAL. Juniorii 1 de la CSȘ 2 Baia Mare au terminat pe locul 8 turneul final - Glasul Maramuresului

Handbal: Victorii pentru CSS 2 Baia Mare in CN Juniori I si CN Junioare II  - ZiarMM
Handbal: Victorii pentru CSS 2 Baia Mare in CN Juniori I si CN Junioare II - ZiarMM

Victorii pe linie în prima etapă a sezonului – Academia de Handbal Minaur

HANDBAL - Patru victorii și o înfrângere pentru echipele CSS 2 Baia Mare în  weekend — eMaramures
HANDBAL - Patru victorii și o înfrângere pentru echipele CSS 2 Baia Mare în weekend — eMaramures

CSȘ 2 Baia Mare a cucerit medalia de bronz la junioare II | Alisia Boiciuc,  golghetera și MVP-ul turneului | ArenaMM
CSȘ 2 Baia Mare a cucerit medalia de bronz la junioare II | Alisia Boiciuc, golghetera și MVP-ul turneului | ArenaMM

css 2 baia mare – Pagina 3 – Handbal Mania

Handbal – junioare 2 | CSȘ 2 Baia Mare, la turneul final | eZiarultău

Handbal Feminin CN Junioare2: Alisia Boiciuc, Sportiva din Maramureș care  este la Turneul Valoare, atât MVP cât și golgheteră! Echipa sa cucerește  lejer bronz!
Handbal Feminin CN Junioare2: Alisia Boiciuc, Sportiva din Maramureș care este la Turneul Valoare, atât MVP cât și golgheteră! Echipa sa cucerește lejer bronz!

CSS 2 Bucuresti Handbal Masculin

CSS 2 Baia Mare este campioana junioarelor II – Handbal Mania

CSS2 - Handbal | Bucharest

Handbal juniori 2, Turneu Final Speranță – Pas important către semifinale!  - Monitorul de Vrancea
Handbal juniori 2, Turneu Final Speranță – Pas important către semifinale! - Monitorul de Vrancea

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al junioarelor 2 – CSS 2  Baia Mare – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al junioarelor 2 – CSS 2 Baia Mare – Handbal Mania

Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 1: CSS 2  Baia Mare – Handbal Mania
Prezentarea echipelor calificate la turneul final al juniorilor 1: CSS 2 Baia Mare – Handbal Mania

Handbal feminin: CSS 2 Baia Mare a câștigat Cupa României la junioare 1 -  ZiarMM
Handbal feminin: CSS 2 Baia Mare a câștigat Cupa României la junioare 1 - ZiarMM

Handbal Feminin CN Junioare1: CSS2 Baia Mare a câștigat finala mică așadar  obține medalia de bronz! Alisia Boiciuc, MVP-ul Turneului Final Valoare!
Handbal Feminin CN Junioare1: CSS2 Baia Mare a câștigat finala mică așadar obține medalia de bronz! Alisia Boiciuc, MVP-ul Turneului Final Valoare!