Home

Pericol Interpret Rundă cupa mondiala de gimnastica tumbă fată Formare

Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică de la Cluj-Napoca, la TVR 3 | TVR.RO

Campionatul mondial de gimnastică 2022| 4 români s-au calificat în finalele  pe aparate de la Mersin - Eurosport
Campionatul mondial de gimnastică 2022| 4 români s-au calificat în finalele pe aparate de la Mersin - Eurosport

Cupa Mondială de gimnastică de la Doha - Stiri si informatii din judetul  Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
Cupa Mondială de gimnastică de la Doha - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

GIMNASTICĂ: Cupa Mondiala de Gimnastica Ritmica // 15-17 octombrie //  Cluj-Napoca - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania
GIMNASTICĂ: Cupa Mondiala de Gimnastica Ritmica // 15-17 octombrie // Cluj-Napoca - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania

FOTO. Spectacol de excepţie la Cupa Mondială de gimnastică ritmică de la BT  Arena. -
FOTO. Spectacol de excepţie la Cupa Mondială de gimnastică ritmică de la BT Arena. -

Start la Cupa Mondială de gimnastică - Stiri si informatii din judetul  Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
Start la Cupa Mondială de gimnastică - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Cupa Mondială de gimnastică: Larisa Iordache a câştigat medalia de aur la  bârnă
Cupa Mondială de gimnastică: Larisa Iordache a câştigat medalia de aur la bârnă

Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică, la Cluj | Dejulmeu.ro

Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică de la Cluj-Napoca va fi transmisă de  TVR 3! Când are loc competiţia - Fanatik.ro
Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică de la Cluj-Napoca va fi transmisă de TVR 3! Când are loc competiţia - Fanatik.ro

Andrei Muntean a obținut argint la Cupa Mondială de gimnastică artistică la  Koper.
Andrei Muntean a obținut argint la Cupa Mondială de gimnastică artistică la Koper.

Sportivii români au luat medaliile de aur la gimnastică de la Cupa Mondială  de la Mersin | DCNews
Sportivii români au luat medaliile de aur la gimnastică de la Cupa Mondială de la Mersin | DCNews

Gimnastică ritmică: Sabina Enache, pe locul al 32-lea la Cupa Mondială de  la Sofia! | CSM Ploiesti
Gimnastică ritmică: Sabina Enache, pe locul al 32-lea la Cupa Mondială de la Sofia! | CSM Ploiesti

Italianca Sofia Raffaeli, victorie la individual compus la Cupa Mondială la  gimnastică ritmică de la Cluj-Napoca
Italianca Sofia Raffaeli, victorie la individual compus la Cupa Mondială la gimnastică ritmică de la Cluj-Napoca

Cluj-Napoca va găzdui în acest an o cupă mondială și un campionat mondial  de gimnastică ritmică - Ziar Gazeta de Cluj
Cluj-Napoca va găzdui în acest an o cupă mondială și un campionat mondial de gimnastică ritmică - Ziar Gazeta de Cluj

Larisa Iordache a câștigat medalia de aur la Cupa Mondială la gimnastică de  la Glasgow | Digi24
Larisa Iordache a câștigat medalia de aur la Cupa Mondială la gimnastică de la Glasgow | Digi24

Gimnaștii români au cucerit șapte medalii la Cupa Mondială de la Mersin /  Ana Maria Bărbosu, vedeta zilei - HotNews.ro
Gimnaștii români au cucerit șapte medalii la Cupa Mondială de la Mersin / Ana Maria Bărbosu, vedeta zilei - HotNews.ro

Sabrina Voinea, performanță fantastică la doar 15 ani! Două medalii de AUR  la Cupa Mondială - Eurosport
Sabrina Voinea, performanță fantastică la doar 15 ani! Două medalii de AUR la Cupa Mondială - Eurosport

Gimnastică: Aur şi bronz pentru gimnaştii români, la Cupa Mondială  Challenge de la Varna
Gimnastică: Aur şi bronz pentru gimnaştii români, la Cupa Mondială Challenge de la Varna

Sabrina Voinea a câștigat două medalii de aur la Cupa Mondială de Gimnastică  și a cucerit-o pe Nadia Comăneci. “Gimnastica românească respiră” -  IMPACT.ro
Sabrina Voinea a câștigat două medalii de aur la Cupa Mondială de Gimnastică și a cucerit-o pe Nadia Comăneci. “Gimnastica românească respiră” - IMPACT.ro

Etapa de Cupă Mondială la Gimnastică Ritmică | TVR.RO

Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică în acest weekend la BTarena Cluj-Napoca

VIDEO Gimnastică artistică: Antonia Duţă, locul 4 în finala de la sol, la Cupa  Mondială de la Baku | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Gimnastică artistică: Antonia Duţă, locul 4 în finala de la sol, la Cupa Mondială de la Baku | AGERPRES • Actualizează lumea.

Argint pentru România la Cupa Mondială de gimnastică artistică |  replicaonline.ro
Argint pentru România la Cupa Mondială de gimnastică artistică | replicaonline.ro

Boriana Kalein a câştigat toate finalele pe obiecte la Cupa Mondială de la  Cluj-Napoca – ziarulfaclia.ro
Boriana Kalein a câştigat toate finalele pe obiecte la Cupa Mondială de la Cluj-Napoca – ziarulfaclia.ro